Usługi prawnicze

Prowadzenie spraw z zakresu prawa:

Znalezienie dobrej kancelarii adwokackiej stanowi ogromne wyzwanie. Aby dopasować optymalne rozwiązanie, konieczne jest przeprowadzenie gruntownej analizy przedstawionych dokumentów oraz materiałów dowodowych. Oferujemy kompleksowe porady prawne obejmujące m.in. wsparcie merytoryczne, weryfikację umów i kontraktów. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, jak i właścicielami małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Angażujemy się w każde zlecenie, gdyż zależy nam na uzyskaniu wysokiej skuteczności. Do naszych atutów zalicza się rozległe doświadczenie umożliwiające wykorzystanie wszystkich dostępnych możliwości prawnych.

KOMPLEKSOWE USŁUGI PRAWNICZE

Zapewniamy wszechstronne wsparcie. Pomagamy klientom na każdy etapie prowadzonych spraw. Wiemy, że w niektórych sytuacjach należy podjąć zdecydowane i szybkie kroki, dlatego umożliwiamy kontakt również poza godzinami funkcjonowania biura. Wyróżnia nas także determinacja. Jeśli trzeba, zlecamy niezależne ekspertyzy. Analizujemy ponadto wyroki sądowe oraz nowelizacje przepisów. Dbamy o przejrzystość usług prawniczych. Zanim podejmiemy się zlecenia, przedstawmy wycenę. Oferujmy jasne warunki współpracy oraz brak ukrytych kosztów.
Stawiamy na sprawną komunikację. Zależy nam, by Klienci byli w pełni świadomi, na jakim etapie znajduje się ich sprawa. Na bieżąco informujemy o postępach prowadzonych działań. Kontaktujemy się wyłącznie z wyznaczonymi osobami, aby wyeliminować ryzyko rozprzestrzenienia się poufnych danych – obowiązuje nas tajemnica zawodowa. Zwracamy także uwagę na odpowiednie zabezpieczenie dokumentów.

PORADY PRAWNE STACJONARNIE I ONLINE

Udzielamy porad prawnych w siedzibie firmy oraz przez internet. Zdajemy sobie sprawę, że dojazd do naszej kancelarii, zwłaszcza w godzinach szczytu może być bardzo kłopotliwy. Kontakt drogą elektroniczną stanowi zdecydowanie łatwiejszy sposób komunikacji. Aby uzyskać wsparcie, trzeba dokładnie opisać sprawę, a także załączyć potrzebne dokumenty (np. podpisane umowy, ekspertyzy, opinie medyczne itp.). Po otrzymaniu informacji i materiałów podejmujemy się wstępnej analizy i przygotowujemy ofertę. W przypadku bardzo zawiłych problemów porady prawne mogą przebiegać w kilku etapach. Prowadzimy także konsultacje telefoniczne.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół tworzą specjaliści z rozległą praktyka zawodową, a potwierdzeniem ich kompetencji jest wpis do Krajowej Izby Radców Prawnych. To sprawia, że świadczone przez nas usługi prawnicze wyróżniają się efektywnością. Prezentujemy wiele rozwiązań prawnych, umożliwiając wybór odpowiedniego wariantu. Założycielka kancelarii, Paulina Majewska, dysponuje gruntowną wiedzą, którą dzieli się również w przestrzeni publicznej, udzielając wypowiedzi eksperckich.
Jeśli interesują Państwa profesjonalne usługi prawnicze, zachęcamy do współpracy. Piotrków Trybunalski to miejsce, gdzie znajduje się nasza placówka. Z przyjemnością zapoznamy się z przedstawionymi informacjami i opracujemy optymalną strategię działań. Wierzymy, że wspólnie uda się nam osiągnąć sukces.

Twoje problemy
nasza opieka

Możesz bezpośrednio skontaktować się
z naszymi prawnikami

Napisz do nas
0%